Dagmara Misiura

PROWADZI

Power Joga →

Jest pasjonatką zdrowego, zrównoważonego trybu życia. Ceni sobie bliskość przyrody i życie zgodne z naturą.
Pierwszy kontakt z treningiem miała w wieku 6 lat, kiedy rodzice zaprowadzili ją na gimnastykę artystyczną. Po kilku latach gimnastyka przerodziła się w taniec, w którym realizuje się do dziś. Na przestrzeni wielu lat odkrywała i próbowała coraz to nowych odmian tańca. Wielokrotnie brała udział w turniejach i pokazach tanecznych. Obecnie związana z grupą taneczno-akrobatyczną.
Na ścieżkę instruktora fitness weszła w 2012 roku, kiedy ukończyła kursy w szkole OpenMind (aerobic, step, body building, stretching&relaks) i zaczęła prowadzić swoje pierwsze zajęcia. Przestała traktować trening, jako rozwój wyłącznie fizyczny. Dostrzegła nierozerwalny związek pomiędzy psychiką, a funkcjonowaniem ciała. Dwa lata później została międzynarodowym instruktorem BodyArt. Licencję zdobyła w renomowanej szkole Roberta Steinbachera i odnawia ją co 2 lata aktualizując i poszerzając swoją wiedzę. Od 2016 roku jest instruktorką Hatha Jogi.
Na swoich zajęciach kładzie ogromny nacisk na technikę i przepływ dobrej energii, proponuje pracę z oddechem. Ciągle z wielką pasją zgłębia swoją wiedzę w zakresie treningu, ciała, psychologii i dietetyki. Stawia na profesjonalizm.
Zajęcia które prowadzi: Joga, BodyArt, BodyArt Flow, stretching, zdrowy kręgosłup, meridian stretch, stretching powięziowy, trening funkcjonalny, relaksacja, ABT, TBC.